O nas


Pro Beuty to jedyna w Koszalinie klinika estetyki wyposażona w salę operacyjną, z możliwością przeprowadzenia zabiegów z dziedziny chirurgii ogólnej, onkologicznej i chirurgii plastycznej. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt i innowacyjne technologie na skalę europejską. Zaplecze, którym dysponujemy oraz doświadczeni specjaliści dają naszym Pacjentom gwarancję najwyższej jakości usług, bezpieczeństwa a co za tym idzie holistyczną, godną XXI wieku opiekę.

Powstała w 2017r. „Pro Beauty Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej lek. med. Andrzej Ilków” to połączenie kilkuletniego doświadczenia jednego z najlepszych gabinetów kosmetologicznych na Pomorzu CEC Pro Beauty Anity Zielony-Sokalskiej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem chirurga Andrzeja Ilków oraz NZOZ UROMED.

Klinika oferuje szeroki zakres usług w zakresie chirurgii ogólnej, rekonstrukcyjnej i plastycznej  oraz niektórych procedur chirurgii onkologicznej. Bogaty panel usług w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii i kosmetyki profesjonalnej, uzupełniają tą wyjątkową ofertę w ramach jednej jednostki.

Pro Beauty dysponuje międzyinnymi najnowocześniejszym laserem do liposukcji LipoLife 3G, umożliwiającym jednocześnie transfer komórek tłuszczowych oraz laserem do zamykania żylaków VascuLife. Używane przez nas urządzenie ATTIVA to nowa, przełomowa technologia do endodermalnego liftingu skóry, dająca niesamowite możliwości wyszczuplające i liftingujące (zastosowanie dla twarzy, okolic oka, podbródka, szyi, dekoltu, ramion, brzucha i ud).

Jesteśmy partnerami prestiżowego Centrum Medycyny Komórkowej, z którym dr. Andrzej Ilków współpracuje jako ekspert w zakresie popularyzacji wiedzy o komórkach macierzystych pozyskiwanych z tkanki tłuszczowej.

Na tle innych klinik wyróżnia nas świadczenie usług urządzeniami Adivive i Celtibator. Jest to jedyny w pełni hermetyczny system do pozyskiwania komórek macierzystych z własnej tkanki tłuszczowej, z ich auto transferem w inne miejsce ciała (dający możliwości wielu zastosowań leczniczych i estetycznych).

Pro Beauty to także powiększanie i pomniejszanie biustu, pośladków, plastyka brzucha, korekcja powiek, uszu i inne zabiegi chirurgiczne. W ofercie naszej Kliniki nie brakuje wielu innowacyjności z dziedziny medycyny estetycznej i najskuteczniejszych terapii walki z cellulitem, tkanką tłuszczową oraz modelujących ciało.

Posiadamy laser do usuwania owłosienia,  laser frakcyjny nieablacyjny EMERGE firmy Palomar. Reology - urządzenie nowej generacji do wstrzykiwania medycznego dwutlenku węgla (CO2) podskórnie i śródskórnie (mające szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej). STORZ MEDICAL - najskuteczniejsza terapia falą uderzeniową redukująca cellulit do 95% oraz LPG – Lipomassage by ENDERMOLOGIE – wykorzystujący ekskluzywną technologię modelującą ciało.  

Klinika Pro Beauty, dzięki szerokiej gamie zabiegów, gwarantuje naszym Pacjentom kompleksową obsługę. Wykonujemy szereg zabiegów medycyny estetycznej, peelingi na bazie kwasów, mezoterapię, zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego czy botoxu. Nowością w naszej Klinice są zabiegi kosmetyczne na bazie produktów z linii Neauvia Restore System, dające spektakularne efekty.
Chcąc spełnić wszystkie oczekiwania naszych Pacjentów proponujemy także zabiegi upiększające na najwyższym poziomie, wykonywane przez doświadczoną stylistkę makijażu permanentnego, rzęs i paznokci.

Chirurg Andrzej Ilków

Kosmetolog Anita Zielony-Sokalska

Dotacje Unijne

Firma realizuje projekt pt. „Innowacyjne usługi w zakresie medycyny estetycznej realizowane przez firmę Pro Beauty Sp. z o.o. w Koszalinie” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.8 Inwestycje przedsiębiorstw w ramach Strategii ZIT dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (KKBOF) ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Wartość całkowita projektu: 565 800,00 PLN

Wartość dofinansowania: 253 000,00 PLN.


Procedura ofertowa

Dotacja unijna - opis projektu


  • Pro Beauty

    Głowackiego 7 (Uromed), 75-402 Koszalin

Projekt i realizacja: KMG Soft