Stylizacja rzęs


Stylizacja rzęs w CEC Pro Beauty wykonywana jest przez stylistkę z 10-cio letnim stażem, Marcelinę Dopierała, której prace są znane i cenione przez szerokie grono Klientek z Koszalina i okolic.

Każde oko jest inne więc traktujemy je indywidualnie i do każdego stosujemy specjalnie dobraną oprawę. Stylizacja rzęs opiera się na przedłużeniu i zagęszczeniu rzęs różnymi technikami zaczynając od 2D do 16D.

Stylistka przykleja do jednej rzęsy naturalnej dwie lub więcej rzęs syntetycznych - w zależności od ustalonej metody, która wcześniej dobierana jest podczas indywidualnej konsultacji.

Rzęsy, na których pracujemy wykonane są z syntetycznego jedwabiu lub kaszmiru, dzięki czemu są sprężyste, lśniące i wyglądają naturalnie

możemy dodać kolorowe bądź ombre rzęsy, które dodatkowo podkreślają naszą tęczówkę (np. przy zielonych barwach tęczówki bardzo dobrze wyglądają rzęsy z ombre fioletowym).

W trakcie zabiegu klientka leży wygodnie z zamkniętymi oczami. Rzęsy utrzymują się około czterech – sześciu tygodni. Dla utrzymania odpowiedniej długości i zagęszczenia rzęs, zaleca się zabieg uzupełnienia do 21 dni.

Dotacje Unijne

Firma realizuje projekt pt. „Innowacyjne usługi w zakresie medycyny estetycznej realizowane przez firmę Pro Beauty Sp. z o.o. w Koszalinie” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.8 Inwestycje przedsiębiorstw w ramach Strategii ZIT dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (KKBOF) ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Wartość całkowita projektu: 565 800,00 PLN

Wartość dofinansowania: 253 000,00 PLN.


Procedura ofertowa

Dotacja unijna - opis projektu


  • Pro Beauty

    Głowackiego 7 (Uromed), 75-402 Koszalin

Projekt i realizacja: KMG Soft