Pomniejszanie i plastyka piersi


POMNIEJSZANIE I PLASTYKA PIERSI

MASTEKTOMIA

W chirurgii piersi znanych jest blisko 200 technik chirurgicznych. Jesteśmy w stanie wykonać większość z nich. W praktyce jednak wykonuje się kilkadziesiąt typów najlepiej sprawdzających się technik dostosowanych do rozwiązania większości indywidualnych problemów klinicznych.

Wykonujemy zabiegi pomniejszania i podniesienia piersi ze wskazań estetycznych i zdrowotnych.

Wykonujemy zabiegi całkowitego lub oszczędzającego wycięcia piersi w guzach łagodnych i nowotworowych, bez lub z jednoczasową rekonstrukcją. W rekonstrukcjach stosujemy techniki z implantami, płatami przesuniętymi , lipotransferem lub techniki łączone.

Wykonujemy profilaktyczne mastektomie z jednoczasową rekonstrukcją w nosicielstwie genu BRCA.

Dobór techniki zależy od indywidualnej sytuacji pacjenta i jego oczekiwań. Kwalifikacji dokonuje chirurg onkolog w porozumieniu z pacjentem. Opieka pooperacyjna ambulatoryjna odbywa się pod naszym nadzorem i jest wliczona w cenę zabiegu.

Dotacje Unijne

Firma realizuje projekt pt. „Innowacyjne usługi w zakresie medycyny estetycznej realizowane przez firmę Pro Beauty Sp. z o.o. w Koszalinie” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.8 Inwestycje przedsiębiorstw w ramach Strategii ZIT dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (KKBOF) ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Wartość całkowita projektu: 565 800,00 PLN

Wartość dofinansowania: 253 000,00 PLN.


Procedura ofertowa

Dotacja unijna - opis projektu


  • Pro Beauty

    Głowackiego 7 (Uromed), 75-402 Koszalin

Projekt i realizacja: KMG Soft