Laserowe usuwanie owłosienia


MOTUS AX - NOWOŚĆ W PRO BEAUTY - JEDYNY W PÓŁNOCNEJ POLSCE

ZUPEŁNIE BEZBOLESNY I BEZPIECZNY LASER DO EPILACJI

Kiedy marzysz o gładkim, pozbawionym zbędnego owłosienia ciele, lecz ciągle masz jakieś ALE - poznaj technologię Motus AX.
Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię laserową, która przeniosła epilację laserową na całkowicie nowy poziom. Zapomnij o wszystkich obawach związanych z bolesnością zabiegu oraz bezpieczeństwem. Ważny jest również fototyp skóry oraz rodzaj włosa. Jeśli masz jasne lub cienkie owłosienie - ta epilacja jest stworzona w 100 % dla Ciebie.

EPILACJA LASEROWA - OBALAMY MITY

EPILACJA LASEROWA TYLKO DLA CIEMNYCH WŁOSÓW?

Już nie. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej wiązki lasera aleksandrytowego o długości 755 nm oddziałujemy nawet na jasne i cienkie włosy. Epilacja laserowa Motus AX to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzaju włosa i kolorytu skóry.

EPILACJA LASEROWA JEST BOLESNA?

Motus AX to laser zalecany dla osób z niskim progiem bólu. Głowica „Moveo” wyposażona w szkło szafirowe i zintegrowany mechanizm chłodzenia wprowadza całkowicie nowy, komfortowy standard zabiegu.

EPILACJA LASEROWA WYMAGA WIELU POWTÓRZEŃ?
Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji i obszaru zabiegowego, ale dzięki zwiększonej skuteczności w przypadku lasera Motus AX wystarczy wykonać ok. 4-6 zabiegów, w odstępach miesiąca. Czy to wiele powtórzeń, jeśli masz trwale pozbyć się niechcianego owłosienia? Zdecydowanie nie.

EPILACJA LASEROWA A BEZPIECZEŃSTWO
Zastosowanie odpowiedniej wiązki laserowej przy jednocześnie wysokiej mocy i krótkiej długości impulsu jest całkowicie bezpieczne dla skóry. Odpowiednia kwalifikacja fototypu skóry i charakteru owłosienia pozwala dobrać najodpowiedniejsze parametry zabiegowe, aby oprócz bezpieczeństwa, zabieg był również nieporównywalnie skuteczny.

Dotacje Unijne

Firma realizuje projekt pt. „Innowacyjne usługi w zakresie medycyny estetycznej realizowane przez firmę Pro Beauty Sp. z o.o. w Koszalinie” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.8 Inwestycje przedsiębiorstw w ramach Strategii ZIT dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (KKBOF) ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Wartość całkowita projektu: 565 800,00 PLN

Wartość dofinansowania: 253 000,00 PLN.


Procedura ofertowa

Dotacja unijna - opis projektu

  • Pro Beauty

    Głowackiego 7 (Uromed), 75-402 Koszalin

Projekt i realizacja: KMG Soft