Labioplastyka


        Wszelkie zabiegi tzw. ginekologii estetycznej należy wykonywać we współpracy ze specjalistami ginekologii. Kobiety muszą być przebadane pod kątem czystości onkologicznej narządu rodnego i wyleczone z ostrych zakażeń pochwy i ew. nadżerek części pochwowej szyjki macicy. Pożądane są badania cytologiczne szyjki macicy, czystościowe pochwy, USG endowaginalne , lekarskie badanie ginekologiczne, wywiad i ogólne badanie lekarskie.

 

 

Labioplastyka

        Pod tym pojęciem rozumiemy chirurgiczną korekcję warg sromowych mniejszych. Oznacza to najczęściej pomniejszenie, symetryzację czy zmianę ich kształtu czy wszystkich tych rzeczy jednocześnie. Kobiety potrzebują zabiegu w celu poprawienia wyglądu narządów płciowych, ale też aby pozbyć się uciążliwości w niektórych sytuacjach życiowych. Przerośnięte wargi przeszkadzają i ulegają otarciom np. przy jeździe konnej czy na rowerze. W zależności od potrzeb stosuje się kilka technik. Najczęściej jest to prosta plastyka klinowa lub podłużna, ale może być rozszerzona o redukcję przerośniętego napletka łechtaczki. Zabieg jest prosty i bezpieczny przy zachowaniu podstawowych zasad chirurgicznych. Może być wykonana przy użyciu różnych technologii. W naszej klinice stosujemy laser CO2 firmy Alma, bądź klasyczną technikę chirurgiczną z koagulacja bipolarną. Technika laserowa jest najbardziej precyzyjna i prawie bezkrwawa, ale dość czasochłonna, przy technice klasycznej zabieg jest o wiele szybszy, ale pole operacyjne podkrwawia i wymagana jest hemostaza elektrokoagulacją i potrzebna jest dodatkowa asysta lekarska. W doświadczonych rękach w obu technikach uzyskuje się podobne wyniki a zabieg może być znieczulany miejscowo. Najczęściej rany zamyka się szwem ciągłym wymagającym usunięcia po tygodniu. Okolica krocza goi się bardzo dobrze, a blizny prawie zawsze są słabo lub wcale niewidoczne.

Dotacje Unijne

Firma realizuje projekt pt. „Innowacyjne usługi w zakresie medycyny estetycznej realizowane przez firmę Pro Beauty Sp. z o.o. w Koszalinie” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.8 Inwestycje przedsiębiorstw w ramach Strategii ZIT dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (KKBOF) ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Wartość całkowita projektu: 565 800,00 PLN

Wartość dofinansowania: 253 000,00 PLN.


Procedura ofertowa

Dotacja unijna - opis projektu


  • Pro Beauty

    Głowackiego 7 (Uromed), 75-402 Koszalin

Projekt i realizacja: KMG Soft