i-Lipo


Innowacyjna technologia bezinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, która pozwala na dowolne i kontrolowane modelowanie sylwetki. Jeśli jesteś osobą, która chudnie i tyje nierównomiernie. Jeśli mimo stosowania diety i ćwiczeń tu i ówdzie pozostaje uporczywy nadmiar tłuszczu, który zaburza proporcje Twojej sylwetki, i-lipo pomoże Ci wyszczuplić te okolice, których odchudzenie stanowi dla Ciebie największy problem.

Sama wybierasz partie ciała, które chcesz odchudzić: ramiona, nogi, pośladki, uda, talię a może plecy? Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Metoda sprawdza się również w przypadku ginekomastii. Utratę kilku centymetrów w obwodzie zauważysz już po pierwszym zabiegu.

Urządzenie działa na te komórki tłuszczowe, które znajdują się tuż pod powierzchnią skóry. Redukcja  ich zawartości w sposób tradycyjny przy pomocy diety jest praktycznie niemożliwa. Nawet w trakcie ćwiczeń fizycznych, kiedy organizm zwiększa swoje zapotrzebowanie na energię, nie pobiera jej z komórek tłuszczowych, na które działa i-lipo, tylko z tych głębiej położonych. Dlatego również te  osoby, które regularnie ćwiczą, mają problem z redukcją tłuszczyku zlokalizowanego tuż pod skórą. I-lipo to potrafi!

i-lipo to idealne rozwiązanie dla tych pacjentów, którzy marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom Medycyny Estetycznej. i-lipo jest zabiegiem bezpiecznym, kompletnie bezbolesnym, nie wymaga przygotowania oraz okresu rekonwalescencji. Możesz wybrać dowolną ilość obszarów poddanym zabiegom ( jednak w trakcie jedej sesji mozemy się skupić tylko na jednej partii, tak aby czas pojedynczego zabiegu nie przekraczał 40 minut). Po zakończeniu serii np. na brzuch, możesz zająć się kolejną partią ciała, którą chciałabyś odchudzić. Zabieg może być wykonywany tak często, jak wymaga tego korekcja Twojej sylwetki. Najlepiej aby zabiegi odbywały się codziennie lub w odstępach 2 dniowych.

ZABIEG MOŻNA ŁĄCZYĆ TAKŻE Z TERAPIĄ URZĄDZENIEM STORZ MEDICAL NA REDUKCJĘ CELLULITU ORAZ Z ENDERMOLOGIĄ, CO ZWIĘKSZA EFEKTY KURACJI.
BARDZO WAŻNE JEST ABY PO KAŻDYM ZABIEGU WYKONAĆ ĆWICZENIE CARDIO OK 30 MINUT - W TYM CELU UDOSTĘPNIAMY NASZĄ SIŁOWNIĘ

Jak działą i-Lipo?
Urządzenie i-lipo emituje światło o długości 650-660nm. Jest to tzw. zimny laser. Światło to przenika głęboko warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe i glicerol, zwane metabolitami, które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię.


I-lipo działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. I-lipo nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty tego procesu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki. Widać je już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym.


W trakcie procedury wykorzystuje się również laser biostymulujący, który umieszcza się w okolicy węzłów chłonnych zlokalizowanych najbliżej traktowanego obszaru. Jego zadaniem jest stymulacja układu limfatycznego, który odpowiada za odprowadzenie zawartości komórek tłuszczowych.
Czy wymagane są badania przed rozpoczęciem terapii i jakie są przeciwwskazania do zabiegu?


Badania nie są wymagane. Przed rozpoczęciem terapii, osoba za nią odpowiedzialna, przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Zostanie Ci założona karta pacjenta, na której zapisywane będą wyniki kolejnych zabiegów.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu i-lipo?
Przed zabiegiem obszar, który ma być poddany zabiegowi jest dokładnie mierzony w trzech obwodach, każdy odstępie ok. 4cm lub fotografowany. Tuż po zabiegu pomiary są wykonywane w tych samych miejscach, dla uzyskania wiarygodnego wyniku. Pacjent uzyskuje utratę centymetrów po każdym zabiegu w serii. Średnio, po jednej sesji jest to 3-5cm na trzech poziomach pomiaru.

Czy efekty zabiegu i-lipo są trwałe?
Jak w przypadku każdej kuracji odchudzającej, uzyskanie pożądanego efektu oraz zachowanie go wymaga zmiany stylu życia.
Stosując i-lipo doradzamy Ci włączenie do procesu trwającego ok. 2-4 tygodnie, regularnych ćwiczeń fizycznych oraz zmianę nawyków żywieniowych. Badania udowadniają, iż zwiększenie aktywności fizycznej poprawia wyniki zabiegów i-lipo o 150%.
Jeżeli więc chcesz trwale cieszyć się swoją wymodelowaną, odchudzoną sylwetką zadbaj o odpowiednią dietę i regularne ćwiczenia.

CZAS TRWANIA ZABIEGU: 20- 40 minut

 ZAPYTAJ O OFERTĘ SPECJALNĄ!!!!!

Dotacje Unijne

Firma realizuje projekt pt. „Innowacyjne usługi w zakresie medycyny estetycznej realizowane przez firmę Pro Beauty Sp. z o.o. w Koszalinie” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.8 Inwestycje przedsiębiorstw w ramach Strategii ZIT dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (KKBOF) ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Wartość całkowita projektu: 565 800,00 PLN

Wartość dofinansowania: 253 000,00 PLN.


Procedura ofertowa

Dotacja unijna - opis projektu

  • Pro Beauty

    Głowackiego 7 (Uromed), 75-402 Koszalin

Projekt i realizacja: KMG Soft