STORZ Medical


Antycellulitowa terapia falą akustyczną przy użyciu systemu D-ACTOR 200 wykorzystuje działanie fal akustycznych o wysokiej energii wprowadzanych do ciała pacjenta w formie drgań o wysokiej częstotliwości. To pierwszy skuteczny sposób leczenia cellulitu w stadiach I - III przynoszący długotrwałe efekty.


Lipodystrofia lub panikulopatia, czyli medyczna nazwa cellulitu, to niewłaściwe rozłożenie tkanki tłuszczowej i patologiczne zmiany ( o charakterze obrzękowo - włóknistym) w obrębie tkanki łącznej podskórnej. W zaawansowanej postaci prowadzi do zaburzeń zdrowotnych w tym bolesnym zmian. Na domiar złego trudno jej zapobiegać, gdyż naukowo stwierdzono, że istnieje bardzo wiele przyczyn jej pojawienia się – począwszy od niewłaściwej diety, przez zaburzenia równowagi hormonalnej w organizmie, niewłaściwe funkcjonowanie układu krążenia  a skończywszy na  źle dobranej garderobie .


Zgodnie z badaniami, ponad 80 % kobiet po 25 roku życia ciepri z powodu nierówności, zgrubień oraz gąbczastych bruzd na powierzchni ciała, w szczególności w okolicach ud i pośladków. Cellulit jest powszechnie występującym schorzeniem, które spędza sen z powiek milionom przedstawicielek płci pięknej na całym świecie. Bez wątpienia jest on wrogiem, którego nie jest łatwo się pozbyć. Wiedzą o tym zarówno nastolatki, jak i dojrzałe kobiety – skórka pomarańczowa to naprawdę trudny przeciwnik, który może powodować brak akceptacji własnego ciała i wstyd przed jego eksponowaniem np. w spódnicy mini, krótkich szortach, nie mówiąc już o kostiumie kąpielowym.

 

Walka z tymi niedoskonałościami wymaga połączenia wielu metod – odpowiedniej diety, aktywnego trybu życia, profesjonalnej pielęgnacji. Żadna z kobiet nie lubi jednak zbyt długo czekać na efekty i chce by rezultaty zabiegów były trwałe. Jeśli zatem chcemy szybkiej poprawy, to warto sięgnąć po metodę D-ACTOR STORZ MEDICAL.


Madonna była jedną z pierwszych osób, które wypróbowały działanie tej metody w modelowaniu sylwetki. Wysoka skuteczność terapii sprawiła, że w ostatnim czasie zainteresowanie falą akustyczną bije wszelkie rekordy.
 
Jak działa Storz Medical?
Intensywność oddziaływania fal dźwiękowych o wzrastającym ciśnieniu powoduje rozerwanie włóknistego gorsetu w tkance podskórnej oraz likwiduje komórki tłuszczowe, które zanikają w procesie implozji - zapadają się w sobie. Siła jaką dysponuje fala uderzeniowa niweluje cellulit i miejscową otyłość na tak trudnych partiach ciała jak uda i pośladki znacznie skuteczniej, niż inne wcześniej stosowane metody. Dodatkowo działanie głowicy pobudza układ limfatyczny, poprawia unaczynienie i drenaż płynów. 

 
Zabieg wykonuje się bezpośrednio na skórze. Fala uderzeniowa rozbija, często bolesne, skupiska komórek tłuszczowych (mikro – i makroguzy).  Storz Medical rozbija komórki tłuszczowe także na miękkich tkankach takich jak brzuch. Rozbity tłuszcz zostaje wydrenowany, aby uległ metabolizmowi w wątrobie. (W celu wydrenowania proponujemy zabieg i-lipo ULTRA). Dodatkowo poprawia napięcie skóry oraz likwiduje obrzęki poprzez pobudzenie krwiobiegu i układu limfatycznego.  Na dwa dni przed zabiegiem, w dniu zabiegu oraz dwa dni po nim niezbędne jest wypicie dwóch litrów wody dziennie, co przyspieszy drenaż tłuszczu oraz jego metabolizm.


Na jakie obszary może być stosowany Storz Medical?
Storz Medical najczęściej stosowany jest na te obszary, w których gromadzi się nadmiar tkanki tłuszczowej i pojawia cellulit. Najczęściej są to uda, pośladki, biodra, ale metoda jest skuteczna również i stosowana na obszarze brzucha i ramion. Terapia falą uderzeniowa przynosi widoczne efekty w redukcji rozstępów i przywracaniu napięcia mięśni po ciąży.


Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu?

Storz Medical jest zabiegiem komfortowym i nieinwazyjnym. Efekty widać już po kilku sesjach. Skóra staje się gładsza, jędrna i bardziej sprężysta, a cellulit i miejscowe niedoskonałości zostają zlikwidowane. Fala uderzeniowa rozbija komórki tłuszczowe oraz likwiduje obrzęki poprzez pobudzenie krwiobiegu i układu limfatycznego. Efektem działania jest również utrata centymetrów w obwodzie ciała.

Przeprowadzone padania potwierdziły poprawę elastyczności skóry o 110%, wyszczuplenie ud 2,5-7cm, zmniejszenie obwodu u 72% osób i REDUKCJĘ CELLULITU O 95%.

Czy wymagane są badania przed rozpoczęciem terapii i jakie są przeciwwskazania do zabiegu?
Badania nie są wymagane. Przed rozpoczęciem terapii, osoba za nią odpowiedzialna, przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.

CZAS TRWANIA ZABIEGU: ok 20 minut

 

ZABIEG WYKONYWAĆ MOŻE JEDYNIE CERTYFIKOWANA OSOBA.

Przeciwskazania
 • choroby skórne,
 • zapalenie żył,
 • choroby żylne,
 • cukrzyca,
 • ciąża,
 • niewydolność nerek,
 • niewydolność wątroby,
 • rozrusznik serca

 

Wskazania
 • cellulit,
 • miejscowa otyłość,
 • rozstępy,
 • przywrócenie napięcia mięśni,
 • uczucie tzw. ciężkich nóg,
 • chęć poprawy gładkości i jędrności     i sprężystości skóry,
 • chęć wymodelowania sylwetki,
 • chęć usprawnienia przepływu limfy

 

Dotacje Unijne

Firma realizuje projekt pt. „Innowacyjne usługi w zakresie medycyny estetycznej realizowane przez firmę Pro Beauty Sp. z o.o. w Koszalinie” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.8 Inwestycje przedsiębiorstw w ramach Strategii ZIT dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (KKBOF) ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Wartość całkowita projektu: 565 800,00 PLN

Wartość dofinansowania: 253 000,00 PLN.


Procedura ofertowa

Dotacja unijna - opis projektu


 • Pro Beauty

  Głowackiego 7 (Uromed), 75-402 Koszalin

Projekt i realizacja: KMG Soft