Manicure


MANICURE KLASYCZNY

Tradycyjny zabieg polegający na skróceniu i opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia oraz usunięciu narastających na płytkę skórek. Paznokcie polerujemy i nakładamy oliwkę nawilżającą oraz malujemy jeśli klientka sobie tego życzy. Nie zapominamy również o skórze dłoni używając balsamu pielęgnacyjnego.

 

MANICURE ZE ZDOBIENIAMI- NAJLO  

Profesjonalna drukarka Najlo to przełom w nowoczesnej stylizacji paznokci.

Drukarka NAJLO w łatwy, szybki i niezwykle precyzyjny sposób pozwala wydrukować nieograniczoną liczbę wzorów lub dowolnych zdjęć na naturalnej płytce lub tipsach. Każdy nadrukowany projekt wykonany jest  w wysokiej jakości z najdrobniejszymi szczegółami, co pozwala uzyskać nieosiągalne dotąd efekty stylizacji paznokci, w których jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Drukarka urzeczywistni każdy pomysł!

Nadrukowane wzory na paznokciach utrwalane są metodą hybrydową, dzięki czemu efekty utrzymują się nawet do 2 tygodni.
Przeznaczona do zdobienia paznokci, w łatwy i szybki sposób pozwala wydrukować dowolny wzór lub zdjęcie na naturalnej płytce lub tipsach. Tworzy nowy wymiar w sztuce cyfrowego zdobienia paznokci uzyskując wysokiej jakości efekty dzięki odwzorowaniu projektów w najdrobniejszym szczególe.

 
MANICURE JAPOŃSKI

Zabieg Japoński to metoda, która dostarcza paznokciom składniki naturalne zawarte w pastach stosowanych podczas zabiegu oraz nadaje im niepowtarzalny połysk. W skład preparatów oprócz witaminy A+E i keratyny wchodzi również pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego. Zabieg polega na wykonaniu klasycznego manicure a następnie na wcieraniu pasty w naturalną płytkę co powoduje lepsze ukrwienie oraz naniesieniu pudru dzięki któremu paznokcie staja się delikatnie różowe i uzyskują połysk.

Zabieg ten zalecany jest na paznokcie kruche, rozdwajające się i łamliwe.
 

MANICURE HYBRYDOWY

Zadbane dłonie i paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Niestety często brakuje nam czasu i cierpliwości na ich pielęgnację. Codzienne obowiązki sprawiają, że utrzymanie nieskazitelnego manicure wydaje się wręcz niemożliwe. Oprócz tego jest wiele okazji kiedy nie chcemy się martwić trwałością lakieru do paznokci. W związku z tym postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty manicure hybrydowy firmy INDYGO.
Nakłada się go jak lakier do paznokci, a utwardza jak żel więc nie musimy czekać aż wyschnie jak zwykły lakier do paznokci. Na paznokciach utrzymuje się ok 2 tygodni.


Przeciwskazania
  • grzybica
  • drożdżyca
  • stany ropne
  • stany infekcyjne
  • stany alergiczne

 

Dotacje Unijne

Firma realizuje projekt pt. „Innowacyjne usługi w zakresie medycyny estetycznej realizowane przez firmę Pro Beauty Sp. z o.o. w Koszalinie” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.8 Inwestycje przedsiębiorstw w ramach Strategii ZIT dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (KKBOF) ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Wartość całkowita projektu: 565 800,00 PLN

Wartość dofinansowania: 253 000,00 PLN.


Procedura ofertowa

Dotacja unijna - opis projektu


  • Pro Beauty

    Głowackiego 7 (Uromed), 75-402 Koszalin

Projekt i realizacja: KMG Soft