Lipolife 3G - liposukcja laserowa


 Pozwala spełnić marzenia o Twoich idealnych proporcjach

 

CO TO JEST LIPOLIFE 3G?

LipoLife 3G to kompleksowy system do liposukcji laserowej wyposażony w system znieczulający, który w rewolucyjny sposób pozwala usunąć niechcianą tkankę tłuszczową z każdej częsci ciała, zachowując przy tym wysokiej jakości komórki tłuszczowe bogate w komórki macierzyste. Pobrany materiał idealnie nadaje się do reimplantacji. System LipoLife 3G podczas tego samego zabiegu pozwala na odessanie tkanki tłuszczowej i przeszczepienie jej w inne miejsce. Jeśli tylko chcesz, możesz wykorzystać własne komórki tłuszczowe do powiększenia piersi lub pośladków, a także odmłodzenia twarzy.

Skóra podczas zabiegu poddawana jest ujędrniającemu działaniu temperatury, pozostawiając wyszczuplone ciało gładkim i jędrnym. W efekcie pacjenci pozbywają się tkanki tłuszczowej z miejsc, w których jest jej zbyt dużo i zyskują ją tam, gdzie jej brakuje, tworząc idealne proporcje.

 

To coś, co pozwoli Ci spełnić najskrytsze marzenia o Twojej idealnej figurze. Zabrać stąd, przenieść tam? Pozbyć się nadmiernych kilogramów i przenieść je w inne miejsce?

 

Rewolucja w dziedzinie technologii, która w całkowicie naturalny sposób pozwoli Ci uzyskać zachwycające piersi, krągłe pośladki, czy wyraziste kości policzkowe, a przy tym pozwala cieszyć się wąską talią, smukłymi udami czy płaskim brzuchem.

 

 

DLACZEGO LIPOLIFE 3G?

 • bezpieczna procedura usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej z możliwością jej przeszczepu w wybrany obszar,
 • mniejszą inwazyjnością i ryzyko powikłań niż w klasycznej liposukcji,
 • lipoLife 3G jest jednym z najbezpieczniejszych aparatów służących do redukcji tkanki tłuszczowej,
 • procedura jest bezpieczna i bezbolesna, a okres rekonwalescencji krótki,*
 • możliwość zmiany proporcji sylwetki np. wyszczuplenie talii, powiększenie piersi, wymodelowanie pośladków,
 • zmniejszenie obwodu ciała z jednoczesnym obkurczeniem skóry,
 • możliwość zastosowania na różnych obszarach ciała,

*w porównaniu z metodą mechaniczną

 

EFEKTY ZABIEGU

Zabieg ma znaczącą przewagę nad liposukcją mechaniczną nie tylko ze względu na lepsze efekty, ale także maksymalne bezpieczeństwo i komfort zabiegowy.

Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu, zaś gro efektu ubytku tkanki osiąga się po upłynięciu ok. 2 tygodni, po wchłonięciu obrzęków i ewentualnych krwiaków. Następnie obserwuje się wielomiesięczny okres przebudowy tkanki w obszarze liposukcji co powoduje wyrównywanie nierówności powierzchni, z reguły zmiekczenie tkanek i czasami dalszy niewielki ubytek objętości. Czasami proces przebudowy tkanek wymaga dodatkowych zabiegów wspomagających np.: endermologia, masaże.  Zabieg zazwyczaj nie wymaga powtórzeń, chyba, że pacjent decyduje się na pogłębienie efektów. Jeśli lekarz prowadzący wyrazi zgodę, można przeprowadzić zabieg uzupełniający. 

Liposukcja nigdy nie zastępuję odchudzania: prawidłowej diety i ćwiczeń fizycznych. Objętości odsysanych tkanek w czasie jednej procedury szacują się w granicach 800-2500 litra ( np. przednia i boczne powierzchnie brzucha). Uwypuklenie powłok brzucha może wynikać ze stłuszczenia wewnątrz jamy brzusznej, z rozciągnięcia  i zwiodczenia mięśni brzucha a nie tylko z nadmiaru tkanki tłuszczowej w obrębie powłok - liposukcja dotyczy tylko tego ostatniego przypadku.  

Efekt liftingu skóry zaś zaczynamy obserwować ok 1 miesiąca po zabiegu, największe efekty podnoszenia i kurczenia sie skóry widzimy przez kolejne 3 miesiące. Proces ten trwa jeszcze przez kolejne miesiące - do średnio ok pół roku, ale jego tempo jest znacznie mniejsze. W przypadku przeszczepu tkanki tłuszczowej spodziewane efekty uzależnione są od obszaru uzupełnianego. Efekt jest widoczny natychmiast i jest pogłębiony o obrzęk tkanek, na naturalne osadzenie tkanki na nowym obszarze potrzebny jest czas ok. 2 tygodni. Po tym czasie obserwujemy mniej więcej ostatyeczny efekt jeśli chodzi o wypełnienie tkanek. Otrzymane rezultaty są trwałe. Jeśli chodzi o efekt regeneracji i odmładzania tkanek, np.: skóra ponad obszare lipotransferu, obserwujemy powolne, wielomiesięczne efekty poprawy napięcia, grubości i barwy skóry. 

 

KONSULTACJA Z LEKARZEM

Pierwszym krokiem przygotowania do zabiegu LipoLife 3G jest konsultacja z lekarzem specjalistą wykonującym zabiegi. Przeprowadzi on wywiad lekarski i zleci odpowiednie badania – mi.n. morfologię. Przedstawi zaleceni przedzabiegowe, które mogą dotyczyć zaleceń dietetycznych, ewentualnego odstawienia zażywanych leków i witamin oraz postępowania w przeddzień i w dniu zabiegu, a także w okresie rekonwalescencji. Powie także o zaleceniach po zabiegu (jak noszenie bielizny uciskowej), z uwzględnieniem indywidualnych wskazań oraz określi harmonogram wizyt kontrolnych.

PRZECIWWSKAZANIA

 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • choroby serca i układu krążenia,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • zaawansowana cukrzyca,
 • padaczka,
 • niektóre problemy hormonalne,
 • stwardnienie rozsiane,
 • choroby tarczycy, nerek i wątroby,
 • w przypadku kobiet – ciąża i okres laktacji,

WSKAZANIA

 • miejscowo zlokalizowana tkanka tłuszczowa (np. podbródek, „boczki”, kolana),
 • nadmiar tkanki tłuszczowej na większych obszarach ciała (np. brzuch, uda)brak proporcji w sylwetce,
 • wynikający z miejscowo lokalizującej się tkanki tłuszczowej (np. figura typu „gruszka”),
 • zabiegi specjalne takie jak leczenie ginekomastii (tkanka męskiego gruczołu sutkowego),
Dotacje Unijne

Firma realizuje projekt pt. „Innowacyjne usługi w zakresie medycyny estetycznej realizowane przez firmę Pro Beauty Sp. z o.o. w Koszalinie” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.8 Inwestycje przedsiębiorstw w ramach Strategii ZIT dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (KKBOF) ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Wartość całkowita projektu: 565 800,00 PLN

Wartość dofinansowania: 253 000,00 PLN.


Procedura ofertowa

Dotacja unijna - opis projektu


 • Pro Beauty

  Głowackiego 7 (Uromed), 75-402 Koszalin

Projekt i realizacja: KMG Soft