Nici liftingujące / PDO


„A gdyby piękno zawisło na nici…”
Oto nowość – Spring Thread – nici do liftingu najnowszej generacji.

Odmładzać można się na wiele sposobów, ale jeśli zależy nam na długotrwałym efekcie i mało inwazyjnym zabiegu, polecamy elastyczne nici do zabiegów estetycznych Spring Thread. To metoda, która z sukcesem zadebiutowała najpierw we Francji, a od niedawna można z niej skorzystać również w Polsce. Poprawia ona dynamikę zawieszenia tkanek i umożliwia ich stabilizację.


Nici wykonane są z podwójnego spiralnego rdzenia poliestrowego i matrycy z silikonu medycznego. Pokryte są zaokrąglonymi „zębkami” (24/cm2), które zapewniają trwałe zakotwiczenie w tkankach ciała. Ich elastyczność i sprężystość umożliwia uzyskanie naturalnego i trwałego efektu.

Jakie okolice można poddać zabiegowi?
Nici Spring Thread przeznaczone są do aplikacji w okolicy policzków oraz owalu twarzy. Z ich pomocą możemy skorygować opadającą skórę twarz oraz usunąć tzw. chomiki


Jakie są wskazania do stosowania nici Spring Thread?
Nici wykorzystywane są do korekcji opadania skóry twarzy, od umiarkowanego do średniego. Z reguły implementuje się od 2 do 3 podwójnych nici z każdej ze strony. Nie ma ryzyka, że nici będą widoczne czy wyczuwalne. Są bezbarwne, ich umieszczenie nie pozostawia po sobie blizn, a dzięki temu, że są elastyczne i giętkie mogą swobodnie dostosowywać się do ruchów mięśni, bez ryzyka ich zerwania.


Jak wygląda zabieg?
Zabieg jest krótki, trwa zaledwie kilka minut i przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym. Co istotne, nie wiąże się z pobytem w szpitalu i wystarczy już jedna aplikacja, by uzyskać spektakularny efekt. Trzeba jednak pamiętać, że ta metoda, podobnie jak każda inna tego typu, nie zatrzymuje naturalnych procesów starzenia się zachodzących w skórze. Pozwala natomiast zamaskować utratę jędrności skóry. Zabieg musi być wykonywany jest przez doświadczonego lekarza, dzięki czemu można cieszyć się długim efektem w bezpieczny sposób.

Postępowanie po zabiegu

• może pojawić się krwiak i obrzęk, który ustępuje po kilku dniach

• mogą pojawić się nierówności, które po kilku dniach ustępują

• przez kilka dni po zabiegu należy spać z wyżej ułożoną głową od tułowia i najlepiej na plecach

• należy delikatnie myć i osuszać twarz, nie uciskając jej powierzchni

• w sposób delikatny nakładać makijaż i myć włosy

Czego należy unikać po zabiegu?

• masażu i zabiegów na okolicy poddanej zabiegowi

• opalania się, korzystania z basenu, sauny, łaźni

• leczenia stomatologicznego

• uprawiania sportów przez 3 tygodnie

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Nici Spring Thread są nierozpuszczalne i pozostają w miejscu implementacji. Orientacyjny czas to 5 lat

Czy można je korygować lub usunąć?

Nici można podciągać, korygować, można je również usunąć nawet po kilku latach.

Dotacje Unijne

Firma realizuje projekt pt. „Innowacyjne usługi w zakresie medycyny estetycznej realizowane przez firmę Pro Beauty Sp. z o.o. w Koszalinie” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.8 Inwestycje przedsiębiorstw w ramach Strategii ZIT dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (KKBOF) ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Wartość całkowita projektu: 565 800,00 PLN

Wartość dofinansowania: 253 000,00 PLN.


Procedura ofertowa

Dotacja unijna - opis projektu


  • Pro Beauty

    Głowackiego 7 (Uromed), 75-402 Koszalin

Projekt i realizacja: KMG Soft